che.herbefe.ru

Narůstání jablek a hrušek v zahradě

Kde začíná zahrada - vštípit jabloní a hrušní

Pěstovat ovocný strom - to není jeden rok. Zvlášť pokud se nechová dobře (nebo ne tak), jak slíbil prodejci sazenic. A když stromy hodně, obavy mají letní rezidentní je také hojný. A pak to vše závisí na zkušenostech, a to zejména v tak závažné věci, jako je očkování.

Narodil jsem se v Kurské oblasti a v dětství je spojeno se zemí. Technického vzdělávání, ministerstvo mechanizace, specialita agronom panenská půda.

Od roku 1970 žiji ve městě Kursk, ale neopustí rodičů.

V roce 1988 získal předměstskou plochu pět akrů a okamžitě začal rozvíjet. Traktor vykopal a zasadil zeleniny a brambor.

Harvest úspěchu Zrušené: rajčata a okurky, brambory - něco, co jsem zasadil své dávné odrůdy. Můžete napsat hodně, ale chci vám říci, Jak vytvořit pěknou zahradu několik jabloní a hrušní.

Viz také: zahradnické - otázky a odpovědi

Zahrada jabloní a hrušní - od snu ke sklizni

Na konci září do vily byly převzaty z sazenice Rossoshansky plodopitomnik. Můj přítel -sosedom Truckers - koupil tři jablka, jeden hruška, tři třešně, meruňky jeden, jeden švestky, rybíz keře pět.

Sazenice stejného věku a byly velmi dobré, a my jsme okamžitě dát je na místě v souladu s Listinou zahradě.

Zima byla zasněžený, mrazivý, a na jaře tam byla velká povodeň, ale semenáčky přezimoval dobře, jen v horní části králíků pokousaný jablko. Myslel jsem si, že někdo střih pro roubování.

Takže naše sazenice růst, na podzim následujícího roku byly již jako dvouleté, které se pěstují výhonky 20-25 cm, po květu tři až čtyři roky.

Ale to, co bylo naše zklamání, když na podzim zralého ovoce - určitě ne to, co jsme viděli v okně při nákupu sazenic!

Pouze hruška Memorial překvapen - šest plodů předčasný, vynikající chuť.

Třešně také odlišné od těch, které jsem koupil, ale zvýšená střední výška, časně, velké a chutné - velmi spokojen s roční těžby.

Meruňky a švestky jsou pěstovány. Rybíz byla také velmi dobrá: Běloruský sladký, Mina Shmyrev, Dove - velké sladké plody.

Obecně lze říci, jablek a hrušek musel poupravit. Zvýšila, Mám dva: Sinap Orlowski a bílá výplň. A koupil Memory Michurina, Hercules, Melbu.

Můj soused také, ne všechno šlo dobře. Hercules a dva Memory Michurina - není to, co budete potřebovat, ale třešně Měl všechny Liubka.

Na jaře jsem začal plnit svůj sen:

  • Bílá výplň na vrcholu středového vštípil Melbu a dva výstřižky z větví: Grushovka Moskvě Limonovka;
  • Na Sinap Orlowski na bočních větví - Bogatyr, Jonathan Lobo;
  • druhá Sinap Orlowski - hlavní stonek Shtrifel na bočních větví - Bellefleur, Kitaika, Antonovka, Welsy.

Hrušky - vakcína!


Také očkování hrušky lze nalézt zde


S hruškami všichni řidiči úplná katastrofa. Skutečnost, že správa asociace Kursk město naší Zahradníkův představil zemědělské půdy v nivě řeky Tuskar pouhých 10 km od kořene Hermitage, která láká více než léčebným pramenitou vodu z celého světa.

Proto jsme se v chatkách vysokou hladinou podzemní vody - 1,5-2 m, a to i méně půdy -chernozem, písčité hlíny. Pear Memorial nemocní po první ovoce. My zahradníci, zažil. Hledali jsme ve stejných wildings plochy.

Našel jsem v plantáže a lesy, několik místních hrušky, některé z nich se začal dobře. A hruškovitého wildings vštípil v několika odrůd, včetně: Duchesse, mramor, Memory Jakovlev, Hope.

Na druhé naroubovaných wildings Pamětní, ROSSOShANSKAJa krásný, ROSSOShANSKAJa dezert, bergamot - Místní velmi raná odrůda.

Kapali následujícím způsobem, v rozdělení:

  • v případě, že průměr roubu s podnoží odpovídá - jeden stonek, kůra v kombinaci (zejména cambium);
  • v případě, že průměr je větší než potomka, můžete kombinovat dvě rukojeti, kravatu pevně páskou. Je možné očkovat kůru, zatímco kůra míza tok lehce zaostává:
  • Oddenek střih, řez kůra na délce šikmého řezu řezného potomka, vložit do řezací drážky, zabalit lepicí pásku;
  • Pokud silnější akciové potomka, můžete vložit dva nebo více řízky. Při přerušení páčkou proti šikmo řezané žádoucí, aby ledviny, pak je nejlepší naroubován.

Podpírající film by měl být suchý na stranu ramen a lepící stranou ven na mladé kůry z lepení během Odvíjecí, kdy bude klíčit.

Všechny pereprivitye stromy pěstované společně dobře, a to i bez povšimnutí, že stejný strom několik druhů skeletu. Každý rok, poskytují dobré výtěžky Bogatyr, Antonovka, vévodkyně, Melba.

Mám černé švestky rostou, dozrávají v srpnu, které jsou bohaté na podrostu, což se mi zasadit velkoplodých odrůd švestek cherry švestka - velmi dobře nést ovoce.

V.SAPRYKIN Kursk

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Sedm důvodů pereprivit stromSedm důvodů pereprivit strom
Zimní prořezávání a roubováníZimní prořezávání a roubování
Jak vštípit jedno jablko několik odrůdJak vštípit jedno jablko několik odrůd
Výběru stromů pro budoucnost zahradyVýběru stromů pro budoucnost zahrady
Podzimní výsadba ovocných stromů - jak?Podzimní výsadba ovocných stromů - jak?
Oddenky DichekOddenky Dichek
Co je spurovye odrůdy?Co je spurovye odrůdy?
Kvetoucí jabloní a hrušní a brambory ...Kvetoucí jabloní a hrušní a brambory ...
Výsadbě brambor v zemi untilledVýsadbě brambor v zemi untilled
Pěstování mrkve v regionu Vladimir - výsadba a péčePěstování mrkve v regionu Vladimir - výsadba a péče
» » Narůstání jablek a hrušek v zahradě