che.herbefe.ru

Pěstování růží - udržet v zimní a jarní výsadbu

Růže v zimě v „lůžku“

V mém chalupě jsem vyrostl růže na společných pravidlech. Vybrala jsem nestínovaný, chráněné před větrem webu s dobře oplodněné půdě. růžové keře vysázené takovým způsobem, že když vzrostou nejsou navzájem rušit. Neustále udržovat potřebnou vlhkost půdy, aby včas hnojivo. Růže dobře rostou, bohatě kvetoucí, což vytváří jedinečnou krásu této oblasti.

Ale byly tam zklamání. Normal, příjemné pro všechny letní déšť vedl k tomu, že kvetoucí pupeny pokleslá lístků a částečně ztratila. Medium-intenzita deště by mohly zcela „shake“ květiny.

Přidejte k tomu, že teplo v létě, což je obtížně proveditelné růži, a konečně, zimní mrazy - někdy „sekat“ celý růženec.

Byl jsem schopen chránit růže z těchto nevyhnutelnými jevy. Zde je návod, jak to dělám.


Související odkaz: Pěstování růže pro začátečníky - část 1


Zima skladovací růže

Na podzim počasí je suchý na vhodném místě kopat díru. Tento sklad o této velikosti -1,5 délka, šířka -. 0,5-0,7, hloubka - ,7-0,8m na zásobníku dně otvoru tenké vrstvy suchých tyčí. Pak jsem kopat růžové keře a kořenový systém s hroudu půdy, které mají být umístěny do plastového sáčku a těsně svázané provázkem. Ze stonků a odstranit listy stohovat takto připravené keřů v jámě na lůžku z klestu.

Skládaný růžové keře blízko lože klestu, to dát vrstvu tloušťky izolace 15 cm. -. Starý spunbond, kousky nežádoucího tkáně, suchá tráva, papír, atd Úzká filmu a nalít vrstvu půdy asi 10 cm pak dělat další vrstvu (. bezpečnost) v případě velkého chladu a snowless zimy. Jeho zanedbávání půdy k zemi úroveň.

Půda je mírně zhutněna, nalít podélný kuželovité části postele a překrytím fólií tak, že otvor, skladování není vystaveno působení vody během pozdních podzimních dešťů. V zimě, pokud je to možné a kolem otvoru nalít vrstvu sněhu.

Popsaná metoda zimní Sazenice skladování testovány dva přezimování. Zachování růží - plná.

výsadbu růží

Když se na jaře je půda bez sněhu, je čas na výsadbu růží. I vytáhnout z otvoru všechny prvky krytu a vyjměte sazenice. V předstihu připravit jim výsadbu kontejnery: Plastové nádoby a kbelíky kapacita 6-10 L zakoupit v obchodech. V dolní části vyvrtaných 3-4 odvodňovací otvory.

Přistání - nejdůležitější operace. Kořenový systém se umístí do připraveného obalu, jemně zbavit pytle kořenů a distribuuje v celém objemu nádoby a usnout úrodnou půdu volné Lumpy. Potom se půda zhutní a napojena šetrně zahřívá na 20-25 stupňů vody.

Hrnce květin jsou umístěny na speciální plošině u jižní zdi přístavku. Nad zemí jsem střechu připevněním kovové rámové transparentní plastové střešní plechy. V případě, že počasí v týdnu růžových keřů ožije. Pokud se stane, jarní mrazy vrátit, uvedu kontejnery ve sklenících. To chrání křoví před chladem až na minus 4-5 stupňů.


Viz také: Jak pěstovat růže pučící od A do Z - 2. část


péče o růže

Královna květin růže vyžaduje pečlivou údržbu. V závislosti na povětrnostních podmínkách na místě vyhrazeném pro klidové I I umístit hrnce s růžemi. Některé z nich jsou na slunci, jiné - v částečném stínu, a další - ve stínu. Do křoví nebyl „bolet“, měnit jim denní rovnováhu, snaží se umístit tak, aby byly v souladu s okolním prostředím - stěn budov, rostoucích stromů a keřů. Půda v nádobách vždy mírně vlhký, a uvedu potřebnou dávku hnojiva.

Nejdůležitější věcí je, že jsem nikdy opustit růžových keřů v dešti. Při srážení přesunutí kontejneru na plošině pod průhlednou střechou. K dispozici je i vleklé špatné počasí rostliny kvetou krásně. Téměř každá květina zachovává svou krásu po dobu dvou týdnů.

Péče o růže není konstantní fuška, naopak, dialog s nimi dává nesrovnatelné potěšení. Kromě dobrého a starostlivého postoje mluví jedinečnou krásu.

© Alexey Klimovich ANTS, Minsk

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
6 Skvělé nápady, jak udělat růžovou zahradu v zemi6 Skvělé nápady, jak udělat růžovou zahradu v zemi
Popínavé růže - tipy na pěstováníPopínavé růže - tipy na pěstování
Reprodukce vlastních zakořeněné růží - jakReprodukce vlastních zakořeněné růží - jak
Pučící Rose (foto)Pučící Rose (foto)
Správně výsadbu růží (způsob a podmínky pro pěstování)Správně výsadbu růží (způsob a podmínky pro pěstování)
Z vázy - v zahraděZ vázy - v zahradě
Jak k tomu formu rostlina Stam?Jak k tomu formu rostlina Stam?
Druhy růží - výsadby a péče na terase nebo na zahraděDruhy růží - výsadby a péče na terase nebo na zahradě
Péče o růže - 6 velké chybyPéče o růže - 6 velké chyby
Skladovací růže v soli - zachovat chuť a barvuSkladovací růže v soli - zachovat chuť a barvu
» » Pěstování růží - udržet v zimní a jarní výsadbu