che.herbefe.ru

Rostoucí borůvky v zahradě - výsadby a odrůdy

Jak pěstovat borůvky

Na svých stránkách Borůvky rostou 15 let a nyní v mé sbírce téměř 20 Kuty borůvkové jiný sortov.Zemlya na mých stránkách suglinistaya.A protože borůvkové kořeny pronikají do půdy hluboko před výsadbou pod každým keřem půl pytel z měkkého vrhu a hrst komplexních hnojiv, dobře promíchejte, ovládal od Sazenice hrnce hojně polila.Sverhu zamulchirovat jehličnatého vrhu stejné. Během léta vedle půda není vyschnout.

Při prvním spuštění nějaké speciální obvazy nejsou unést jen mírně okyselené octem půdy. Sazenice dobře začala růst.

Na podzim dobře skryl kořeny vrh. Ale když jsem přišel na jaře, jsem byl velmi rozrušený: všechny keře byly kousal zajíci na stejné úrovni - výška sněhové pokrývky.

Přes léto, výsadba trochu zpět. Chcete-li udržet je v bezpečí v zimě na sobě bramborový pletivo, tie lana keřů. V dolní části balil smrkové větve. mesh pružiny natáčení co nejdříve, tak, že není oshmygnut probudila ledviny.

Následně péče borůvka stal neobremenitelen: hnojení, zalévání, přístřeší a příjemné chvíle - sklizeň.

Hnojit Keře speciální hnojivo pro borůvky, jehličnatých, hortenzií. Zalévání položen podél každé řady tlusté plastové hadice nasverlila vrtat do konce zaznamenal dřevěnou zátkou. To se připojí k přívodu vody a zapnout čas od času zalévání. Pro okyselení někdy používají ocet jablečný srážení pod keři odpadu získaných, když je pouzdro - vrstva pilin. A v zimě - kbelíku a borovice vrhu.

Uličky zasadil malina. To rostlo dobře a získá úrodu chutných plodů. Ale je tu problém: to je tak zarostlá pampeliška nenapravitelná, že jsem neměl čas se jí zabývat. V zimě 2011-12gg. malina téměř všechno pryč (a jak se ukázalo, nejen pro mne).

Jednou z lesa přinesla několik keře borůvek. Usadili se a tam jsou i jahody. Posada také brusinky, velmi pěkné podzimní slavnost na jeho plodů.

Vnoučata milují borůvky, a mám rád využít ve svůj prospěch. Chcete av následujícím roce byla dobrá úroda?


Související odkaz: Také o pěstování borůvek lze nalézt zde


Pak pro tašky na trakaři - a do lesa na sběr lesních vrhu. A dost pro borůvky a mých nejoblíbenějších magnólie a hortenzie.

Shromáždit všechny plody, které nemají trpělivost a po jejich odchodu, sbírat zbývající hromadu a do mrazáku.

Borůvkové plody dozrávají ne současně, takže radost je roztažený téměř do chladného počasí. Rostu různých odrůd zrání. opravdu rád Blyukrop - je střední mrazovzdorné. patriot - s velkými, lehce zploštělé ovoce. Toro, Northland, Rankokas, River Darrow - Každá odrůda je zajímavá svým vlastním způsobem.

Letos se seznámí zemědělec, který má zemi v lese, si stěžoval, že Jay obsadil jeho keře a nic nebude strašit nich.

Také jsem si všiml svou přítomnost na jeho borůvek. Chcete-li ušetřit sklizeň se rozhodl používat dlouhý a široký zelenou mřížku, zastavení na opravu domu (během zrání jahod, občas zastavit takových rostlin).

Na obou krátkých stranách tloukl vysoké komíny, které vytáhl provaz a houpal skrz mřížku.

Jedna dlouhá strana slinutého střechy skleníku, druhý - na opačné straně na nízký plot. Na čelních stranách volně dolů síti, takže můžete jít do „domu“.

V této sezoně také produkoval keře na zimu dopředu. Low vytáhl s lany a stejně jako v minulých letech, byla oblečená síťku.

A pěstují rostliny délka mřížka nestačilo. Ale našel cestu ven: tenké jemné oky plastové pletivo nařezal na délku asi 1,20 m, a vytáhl keře. Jako jsou sítě baleny sloupovité jabloně.

Nyní jsou všechny chráněny před nájezdy.

Autor: T.Ledeneva

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Jak a kde začít, aby vaše květinové zahradě u chatyJak a kde začít, aby vaše květinové zahradě u chaty
Borůvky - pěstování a péče: osobní zkušenostBorůvky - pěstování a péče: osobní zkušenost
Nápoje BlueberryNápoje Blueberry
Pěstování brambor v regionu NovosibirskuPěstování brambor v regionu Novosibirsku
Rostoucí Borůvky - poradenství expert zahradníciRostoucí Borůvky - poradenství expert zahradníci
5 Dobrých důvodů, proč pěstovat na zahradě borůvek5 Dobrých důvodů, proč pěstovat na zahradě borůvek
Blueberry Garden - výsadba základny, péče a chovBlueberry Garden - výsadba základny, péče a chov
Technologie pěstování broskví ve tvaru pouzdra ve středním Rusku a podmoskoveTechnologie pěstování broskví ve tvaru pouzdra ve středním Rusku a podmoskove
Jak pěstovat borůvky v zahradě - osobní zkušenostJak pěstovat borůvky v zahradě - osobní zkušenost
Jak propagovat dřevnaté řízky borůvky?Jak propagovat dřevnaté řízky borůvky?
» » Rostoucí borůvky v zahradě - výsadby a odrůdy