che.herbefe.ru

Způsob výsadby lilku

Jak pěstovat lilek - radí

Mnoho lásky lilek, ale ne všechny vyrůst nefunguje. Zkuste tento jeden způsob - má několik let pomáhá hostitelka získat skvělé plodin.

Způsob výsadby lilku

Každý ví, co je to delikátní kořenový systém této rostliny, a tak jsem se zasadit ze semen v jednom kelímku, takže později, aniž by odstranění klíčků, jednou transplantovaný v zemi, v lune, kde je popel smíchaný s shnilé hnoje {humusu a písku).

Zalévání vlažnou vodou. Sázím v šachovnicovém vzoru s „přátel“ - česnek, měsíčku a měsíčků kolem okrajů postelí, a ujistěte se, že zasadit chryzantémy. Všichni vzájemně respektovat a dobře rostou, a to i odpuzovat škůdce, jako mandelinky bramborové.


Související odkaz: Bílá lilek - rozmanitost a rostoucí


Každý ví, že lilek není nevlastní syn, a já tak učinit. Jakmile se začnou vyvíjet, začnou růst, já nakrmím.

Dívám se, a jakmile bud -'ll prolomit spodní listy a křídlo kolem květu. Za to, že se intenzivní růst listy a květy kvetou. I trhat listy a květy u druhé, a dno již nalil úplně první ovoce.

Beru na vědomí, jakmile jsem oddělil spodní části listů a listí poblíž pupenů, jen aby hnojivo z kuřecího hnoje: břeh půl litru vědro vody - 1 ml z kořenů, a kompost na zem ne suchá, zelená tráva.

Keře rychle začít získávat výšku a jen poseté lilek. Tímto způsobem mohu použít po dobu šesti let, a nikdy jsem odešel bez úrody.


Proč výsadba chryzantémy blízko s lilkem?

A to děsí Medvedkov. Ukazuje se, že tento „paní z podsvětí“ v 9 hodin, jak bylo naplánováno. Také jsem se nalije do petroleje díry: trvat na červenou paprikou a zřeďte 0 Art. l. 1 litr vody). Nalijte do nory, a přesně v 21 následujícího dne: 00sobirayu.

Zalévání lilek vrba extrakt: ve vrbové kůry obsahuje látku, která podporuje růst rostlin není horší koupil stimulátor. 2 kg přijímacích větví Narubai sekyrka malý (asi 5 cm) se nalije do kbelíku a držet týden. I napojena o půl litru na páteři jednou týdně. Mimochodem, čím déle větve, tím lépe - voda se stává viskózní. Můžete namočit semena v něm.

Podotýkám rovněž, že lilek nelíbí petrželku a gladioly. Rostoucí dobře, jestli je růže nebo divoká růže, kalina.

Byly tam slimáci a hlemýždi, ale naštěstí mám v zahradní ropucha usadil s rodinou a ničí jim bez zbytku. Chemie, to neplatí: Obávám se, že budu ničit můj asistent - Zhabko-zelený.

© Tatiana PAHTANOVA Penza.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Lilek quitský (foto) - Pěstování ovoceLilek quitský (foto) - Pěstování ovoce
Rostoucí lilek v Moskevské oblasti - odrůda a péčeRostoucí lilek v Moskevské oblasti - odrůda a péče
LilekLilek
Společné výsadby ve skleníku, nebo co zelenina může být vysazeny poblížSpolečné výsadby ve skleníku, nebo co zelenina může být vysazeny poblíž
Papriky a lilek - Příprava osiva, pěstování a ošetřování sazenicPapriky a lilek - Příprava osiva, pěstování a ošetřování sazenic
„Lodě“ lilku„Lodě“ lilku
Rostoucí lilek v Brjansk regionuRostoucí lilek v Brjansk regionu
Lilek na zimuLilek na zimu
Lilek - pro růstLilek - pro růst
Lilek na SibiřiLilek na Sibiři
» » Způsob výsadby lilku